Produse

Media Convertor TP-LINK 1000 Mb/ s MC210CS
Media Convertor TP-LINK 1000 Mb/ s MC210CS

Media Convertor TP-LINK 1000 Mb/ s MC210CS

305 RON
Cumpără! Compară cu alt produs Alertă de preț Anunță un prieten Mai multe detalii Comandă rapidă  Comenzi prin telefon:

0233 226 992 - Telekom
0333 401 440 - RDS
0723 481 764 - Vodafone
0741 460 730 - Orange
0767 749 382 - Cosmote

adresa email

Cheltuielile de transport se achita separat si pornesc de la 23RON

Comanda minima este
30 RON (TVA inclus)

  Preț:305 RON
  Stoc:comanda speciala
  Descriere produs:Convertor media care transfera datele de la conexiunea pe cupru 1000Base-T la fibra optica 1000BASE-LX/LH sau vice-versa. Proiectat in conformitate cu standardele IEEE802.3ab 1000Base-T si IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, MC210CS este destinat utilizarii cu cablu de fibra optica single-mode, cu conector de tip SC. MC210CS suporta specificatiile de unde lungi (LX) ale laserului la rata maxima de retransmisie pe cablu. Functioneaza pe 1310nm atat la transmiterea cat si la receptia datelor.
Alte caracteristici ale acestui modul includ abilitatea de a functiona ca un dispozitiv de sine statator (independent de sasiu) sau cu un sasiu pentru media convertoare TP-LINK 19", auto detectare MDI/MDI-X pentru port-ul TX, si LED-uri pentru afisarea starii de functionare pe panoul frontal. MC210CS ofera posibilitati de transmisie prin fibra optica single-mode pe distante extinse pana la 15 km.
Convertorul poate functiona ca un dispozitiv stand-alone, panoul frontal include LED-uri care indica starea de functionare.
Standarde si protocoale: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Porturi:
- 1-Port 100M SC
- 1 100M RJ45 port (Auto MDI / MDIX)
Televiziune prin cablu de retea 1000BASE-FX single-mode
LED-uri indicatoare: PWR, LINK, RX/TX
Dimensiuni (W x D x H): 94.5 x 73.0 x 27.0 mm (3.7 x 2.9 x 1.1 inch)
Sursa de alimentare: sursa de alimentare externa
Temperatura de operare: 0 grade C ... 40 grade C
Temperatura de depozitare admisa: - 40C ... 70 grade C
Umiditate: 10% ~ 90%, fara condensare.
  Etichete: converter, media convertoare, medii convertoare,
Crăciun Fericit şi La Mulţi Ani!

Preturile INCLUD TVA (19%) ! Preturile NU includ taxele de transport. Comanda minima este de 30 RON.

Comenzile se proceseaza conform programului de lucru: Luni-Vineri: 09:00 - 18:00
Nu expediem colete Sambata, Duminica si in sarbatorile legale.

Echipa magazinului nostru face toate eforturile pentru a pastra informatiile corecte pe acest site.
  • Stocurile si preturile pot diferi din motive obiective, de aceea va rugam sa verificati telefonic stocul produselor in prealabil.
  • Imaginile prezentate au caracter informativ si pot exista diferente intre acestea si produsele respective.
    Diferentele de aspect nu modifica principalele caracteristici functionale ale marfurilor prezentate.
Produsele cu status "comanda speciala" pot suferi modificari de pret si disponibilitate fara notificare prealabila. Marfurile cu mentiunea "comanda speciala" vor putea fi livrate numai dupa confirmare separata, pe e-mail, a pretului curent si a disponibilitatii.

Coletele desfacute sau cu urme de desfacere sa nu fie ridicate fara a anunta echipa tor-online.ro!

Daca nu sunteti multumiti de produs, acesta poate fi returnat in primele 14 zile, cf. O.U.G.34/2014. Costul transportului pt. marfa de returnat va fi suportat de beneficiar.

Returul banilor se face prin Mandat postal sau Transfer bancar. Valoarea sumei inapoiate poate fi egala cu valoarea facturii, dar poate diferi in cazul deteriorarii marfii sau lipsei subansamblurilor accesorii.
In cazul in care doriti sa faceti retur, este obligatorie anuntarea noastra in prealabil prin mail SI la unul din numerele telefonice afisate.

In cazul in care exista erori de livrare vom remedia situatia cat mai curand posibil.

Reciclati deseurile electronice Va rugam sa aruncati deseurile electronice la cel mai apropiat punct de colectare !
Mufa Tata Jack 3.5 mm Stereo Argintie JC009ARG

Dock Incarcare Tigara Electronica DC0002 DC0108

TPDV1240

Suport Fixare Antena Satelit 300mm SAT0319

Pistol Spuma cu Corp Metalic Teflonat 340mm Proline 18014

Alimentator 10000mA 12V 120W Tensiune Constanta ALM0711

Difuzoare  4 inch ALPHA AL66020 - 60W 4ohm - Set 2 Bucati

Cablu Jack Tata 3.5 Stereo - Jack Mama 3.5 Stereo  5m Le-423/5

Gaz Butan 300ml pentru Pistol de Lipit cu Gaz si Ciocan sau Letcon cu Gaz GAZ300/TM

Soclu DIL 20 Pini pas 2,54mm SKT20

Disc taiere diamantat  300mm Segmentat Laser, pentru Asfalt - Proline 89380

Stroboscop   75W STROBE75

Carcasa Cheie cu Telecomanda Tip Briceag cu 3 Butoane pentru Opel CC176/GB

Mufa Mama Micro USB OTG646 cu plantare pe suprafata pentru Tableta

Husa din Piele Naturala pentru Kruger&Matz Live HUS0059 - Rosie

Adeziv Bison Epoxy Mastic Repair Universal

Cric Hidraulic Vertical  5T/ 216-413mm Proline 46805

Laser Rosu + Verde 140mW LAS140RGM-MOO

Alarma PIR Wireless HSB120/SAL

Rama Adaptoare 1 DIN 40.211 Neagra pentru Skoda

ANPC - www.anpc.gov.ro

© TOR 2010-2018
Data ultimei modificări: 16.01.2018