Dioda de Putere 100A 2000V Redresoare de Curent Mare cu Catod la surub M16 D100R2000V-M16
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Dioda redresoare 2000V 100A. Catod la carcasa, Filet M16, Papuc la anod cu gaura D=8mm.
  • Inaltimea corpului diodei: 32mm
  • Inaltimea filetului: 16mm
  • Distanta intre 2 fatete ale corpului: 32mmm
  • Lungimea totala a diodei: 200mm