Punte Redresoare 250A 1800V Trifazica PDB250N18
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Punte redresoare trifazata 250A 1800V. Prinderea firelor pe suruburi M6. Amprenta bazei 72x54mm, inaltimea 30mm, distanta intre gaurile de surub 80mm.
Amprenta bazei este de 72x54mm, inaltimea de 30mm, distanta intre gaurile de fixare 80mm