BTB06-600 - Triac SCR 600V 6A Igt5mA TO220AB
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Tiristor Sensitivitate mare,  600V,  5A,  Igt=5mA  [KAP]  Capsula TO220