BTA425X-800 Triac 25A 800V Carcasa Izolata
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Triac  800V  25A  Ifsm=250A  Igt=50mA  Ih=100mA  Carcasa izolata  [A1 A2 G]  Capsula TO220FP.