Bride Plastic 100 x 2.5 mm Verzi - set 100buc PB1004VER - pentru Vegetatie Ornamentala Plastic si Garduri Vii
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Bride Coliere Fasete Soricei Plastic 100x2.5mm VERZI pentru prindere etichete alimente si carne, marcare arbusti copaci altoiti, cabluri. Este o banda zimtata Verde autoblocanta din Poliamida (Nylon 6.6). Ofera o rezistenta optima la uleiuri,solventi, grasimi si derivate petroliere.
Lungimea este de 100mm si latimea de 2.5mm.
Diametrul maxim al buclei este de 25mm.
Forta maxima de intindere 78N.
Temperatura de operare -40°C...+85°C