Bride Plastic 220 x 4.8 mm cu gaura 5.5mm pentru montare cu surub CTS220G55W- set 100buc
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Bride Coliere Fasete Soricei Plastic 220x4.8mm ALBE cu GAURA 5.5mm pentru suspendare cabluri. Este o banda zimtata ALBA autoblocanta din Poliamida (Nylon 66). Ofera o rezistenta optima la uleiuri,solventi, grasimi si derivate petroliere.
Lungimea este de 220mm si latimea de 4.8mm
Dimensiune gaura de surub: 5.5mm
Diametrul maxim al buclei este de 52mm
Forta maxima de intindere 222N
Temperatura de operare -40°C...+85°C