Transformator de Retea 30Vx2 - 2.6A - 160VA Toroidal TST150W2X30V
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Transformator toroidal 160VA pentru statii audio alimentate cu +/-40V:
  • Putere nominala: 160VA
  • Tensiunea de intrare: 230V
  • Tensiune de iesire: 30Vx2
  • Curent: 2.6A
  • Infasurarile de 30V sunt separate
  • Diametru exterior: 115mm
  • Inaltime: 45mm
  • Lungime cabluri: 150mm