Disc Abraziv din Hartie cu Orificii 125mm Gr.  80 RZ451175 - set 3 bucati Disc Abraziv din Hartie cu Orificii 125mm Gr. 80 RZ451175 - set 3 bucati
Cantitate:
set
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Condensator Pornire Motor Electric 2uF 450V Fire Surub 25x55mm Condensator Pornire Motor Electric 2uF 450V Fire Surub 25x55mm
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Alimentator 19.5V 4.1A cu mufa 6.3 Coaxiala si conector IEC-C6 pentru Laptop/ Notebook Sony Alimentator 19.5V 4.1A cu mufa 6.3 Coaxiala si conector IEC-C6 pentru Laptop/ Notebook Sony