Releu  12V Schrack RE034012 echivalent RE030012 Releu 12V Schrack RE034012 echivalent RE030012
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Masca Sudura TSM-3 61051 Masca Sudura TSM-3 61051
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Buton Fara Retinere FR0091 Buton Fara Retinere FR0091
Disc  debitare  115mm cu Lant pentru Lemn - Proline 86011 Disc debitare 115mm cu Lant pentru Lemn - Proline 86011
Disc circular  300mm pentru Lemn, cu  60 dinti Vidia - Proline 84306 Disc circular 300mm pentru Lemn, cu 60 dinti Vidia - Proline 84306
set
Patent cu Cioc 200mm Mega 28683 Patent cu Cioc 200mm Mega 28683
Letcon 230V  60W LT00243 pentru Lipit Cabluri si Componente Electronice Letcon 230V 60W LT00243 pentru Lipit Cabluri si Componente Electronice
Condensator electrolitic   330uF -  50V - set 10 bucati Condensator electrolitic 330uF - 50V - set 10 bucati
set
Freza cu Taiere Rapida 4mm PGM1140/TM Freza cu Taiere Rapida 4mm PGM1140/TM
Releu  12V Omron G5V2 Cablaj - Set 5 bucati Releu 12V Omron G5V2 Cablaj - Set 5 bucati
Cheie 50 Combinata Cr-Va Proline HD 35650 Cheie 50 Combinata Cr-Va Proline HD 35650
Condensator electrolitic   270uF - 400V Snap 30x30mm Condensator electrolitic 270uF - 400V Snap 30x30mm
Conector Pas 3.96mm JSTVHR4N 4Pini - Set 10 bucati Conector Pas 3.96mm JSTVHR4N 4Pini - Set 10 bucati
Condensator electrolitic   820uF -  16V - set 10 bucati Condensator electrolitic 820uF - 16V - set 10 bucati