Condensator Pornire Motor Electric 30uF 450V Papuci 50x102mm CP030PMV Condensator Pornire Motor Electric 30uF 450V Papuci 50x102mm CP030PMV
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Siguranta 16A cu intarziere 5x20mm 250VAC ZKT16A - set 10 bucati Siguranta 16A cu intarziere 5x20mm 250VAC ZKT16A - set 10 bucati