Condensator  6.8uF - 250V Mylar MKP cu terminale axiale pentru Filtre Boxe Audio JFX6.8U250 Condensator 6.8uF - 250V Mylar MKP cu terminale axiale pentru Filtre Boxe Audio JFX6.8U250
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Papuc Auto Tata Neizolat din Cupru Stanat Plat 6.3mm pentru fir 1.5-2.5mmp - T60-3 - set 100buc Papuc Auto Tata Neizolat din Cupru Stanat Plat 6.3mm pentru fir 1.5-2.5mmp - T60-3 - set 100buc