Alimentator 12V 10A 120W Ajustabil 12V - 14V Model DINEDR12012 Electronic cu Prindere pe Sina DIN Alimentator 12V 10A 120W Ajustabil 12V - 14V Model DINEDR12012 Electronic cu Prindere pe Sina DIN