Alimentator 24V  5 A 120W Ajustabil 24V - 28V Model DINEDR12024 Electronic cu Prindere pe Sina DIN Alimentator 24V 5 A 120W Ajustabil 24V - 28V Model DINEDR12024 Electronic cu Prindere pe Sina DIN