1.5KE18CA Dioda Supresoare Bidirectionala 18V 1.5KW 1.5KE18CA Dioda Supresoare Bidirectionala 18V 1.5KW
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
TIP33C - Tranzistor NPN 100V 10A 80W TO247 TIP33C - Tranzistor NPN 100V 10A 80W TO247
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Rezistenta 25W    15R Bobinata in Carcasa Metal Rezistenta 25W 15R Bobinata in Carcasa Metal
Rezistenta 25W   220R Bobinata in Carcasa Metal Rezistenta 25W 220R Bobinata in Carcasa Metal
Conector Boxa Audio 65mm cu Cleme CC0238 Conector Boxa Audio 65mm cu Cleme CC0238
Trusa  8 Surubelnite Izolate TOOL-SDRIVEX8-FIXP/WT Trusa 8 Surubelnite Izolate TOOL-SDRIVEX8-FIXP/WT
TNY278PN - SMPS Controller  700V  16W  140KHz  DIP8/7 TNY278PN - SMPS Controller 700V 16W 140KHz DIP8/7
Soclu LED  5mm plastic HJHS5 set 10 bucati Soclu LED 5mm plastic HJHS5 set 10 bucati