Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Cablu Termorezistent +180*C/-60*C  1x4.0mm2 Cupru Multifilar Izolat cu Silicon/ Fibra de Sticla Alb 500V CTF18040 - la Rola 5m Cablu Termorezistent +180*C/-60*C 1x4.0mm2 Cupru Multifilar Izolat cu Silicon/ Fibra de Sticla Alb 500V CTF18040 - la Rola 5m
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Disc debitare  230 x 3.0mm pentru Otel, Inox si Fonta Klingspor A24R Supra 13464 - KS45439A Disc debitare 230 x 3.0mm pentru Otel, Inox si Fonta Klingspor A24R Supra 13464 - KS45439A
Tresa banda de masa impamantare din Cupru Stanat cu Izolatie 10mmp curent 75A lungime 300mm cu orificii 7mm Tresa banda de masa impamantare din Cupru Stanat cu Izolatie 10mmp curent 75A lungime 300mm cu orificii 7mm
Papuc Auto Mama Neizolat Argintiu din OTEL NICHELAT Plat 6.3mm pentru fir 1.0-2.5mmp - M64121 - set 100buc Papuc Auto Mama Neizolat Argintiu din OTEL NICHELAT Plat 6.3mm pentru fir 1.0-2.5mmp - M64121 - set 100buc
set
Limitator Cursa 50mm cu Tija Metalica 22mm prindere pe filet M10 6A-250Vac MKV11D09/PZ Limitator Cursa 50mm cu Tija Metalica 22mm prindere pe filet M10 6A-250Vac MKV11D09/PZ
set
Papuc Auto Mama Izolat Partial Galben din Cupru Stanat Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 4.0-6.0mmp - M65Y - set 10 buc Papuc Auto Mama Izolat Partial Galben din Cupru Stanat Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 4.0-6.0mmp - M65Y - set 10 buc
Condensator Pornire Motor Electric 8uF 450V 2Fire 35x62mm pentru Poarta Automata Electrica Condensator Pornire Motor Electric 8uF 450V 2Fire 35x62mm pentru Poarta Automata Electrica