Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Condensator Pornire Motor Electric 120uF 250V Papuci Surub 45x84mm Condensator Pornire Motor Electric 120uF 250V Papuci Surub 45x84mm
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Papuc Mama Izolat Albastru Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 1.5-2.5mmp - M67B - set 100buc Papuc Mama Izolat Albastru Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 1.5-2.5mmp - M67B - set 100buc
set
Acumulator Li-ion 3.7V 2550mAh 18650 18x65mm ICR18650 pentru Boxe Portabile Acumulator Li-ion 3.7V 2550mAh 18650 18x65mm ICR18650 pentru Boxe Portabile
Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 350mm cu Gaura M5, M6 ANT364/TM Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 350mm cu Gaura M5, M6 ANT364/TM
Cablu Prelungitor Priza Bricheta Auto 12V - 5A cu Siguranta, Cablu 5m si LED Rosu CAR-ACP0113 Cablu Prelungitor Priza Bricheta Auto 12V - 5A cu Siguranta, Cablu 5m si LED Rosu CAR-ACP0113
Organizator manson cabluri spiralat Negru 10 - 30mm in tronson de 10m FIXSW10BK Organizator manson cabluri spiralat Negru 10 - 30mm in tronson de 10m FIXSW10BK
Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 410mm cu Gaura M5, M6  A00104/TM Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 410mm cu Gaura M5, M6 A00104/TM
Condensator Pornire Motor Electric 25uF 450V Papuci 38x74mm CP025PMV Condensator Pornire Motor Electric 25uF 450V Papuci 38x74mm CP025PMV
Mufa Bricheta Auto 12V cu Fir 30cm LED Martor Comutator si Siguranta pentru Statii CB A1354 Mufa Bricheta Auto 12V cu Fir 30cm LED Martor Comutator si Siguranta pentru Statii CB A1354
Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 390mm cu Gaura M6 ANTMA4301/TM Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 390mm cu Gaura M6 ANTMA4301/TM
Disc taiere diamantat  300mm Segmentat Laser, pentru Marmura, Granit, Piatra, Caramida - Proline 89360 Disc taiere diamantat 300mm Segmentat Laser, pentru Marmura, Granit, Piatra, Caramida - Proline 89360
Acumulator Litiu - Polimer Li-Po 3.7V  1000mAh 36x36x8mm cu Cablu si Mufa Acumulator Litiu - Polimer Li-Po 3.7V 1000mAh 36x36x8mm cu Cablu si Mufa
Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 235mm cu Gaura M5, M6  A00105/TM Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 235mm cu Gaura M5, M6 A00105/TM
Burghiu  8 x 110mm SDS Plus pentru Beton, Granit, Marmura - Piranha WSDS0811 Burghiu 8 x 110mm SDS Plus pentru Beton, Granit, Marmura - Piranha WSDS0811
set
Acumulator Litiu - Polimer Li-Po 3.7V  1600mAh 34x50x9mm cu Cablu si Mufa Acumulator Litiu - Polimer Li-Po 3.7V 1600mAh 34x50x9mm cu Cablu si Mufa
Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 420mm cu Gaura M5 ANTMA22/TM Antena Radio Auto de Exterior Tip Baston 420mm cu Gaura M5 ANTMA22/TM
Condensator Pornire Motor Electric 6uF 450V Fire 30x53mm - pornire motor Condensator Pornire Motor Electric 6uF 450V Fire 30x53mm - pornire motor