Izolator Termoconductor Flexibil 150 x 220mm - Folie fara Adeziv SILI150X220 Izolator Termoconductor Flexibil 150 x 220mm - Folie fara Adeziv SILI150X220
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Burghiu 12 x 160mm SDS Plus pentru Beton, Zidarie - Mega 81216 Burghiu 12 x 160mm SDS Plus pentru Beton, Zidarie - Mega 81216
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Burghiu  6.1mm HSS 118* pentru Metal - Proline 76061 - set 10 bucati Burghiu 6.1mm HSS 118* pentru Metal - Proline 76061 - set 10 bucati