Transformator de Retea 115V - 21.7A - 2500VA Toroidal TST2500W115V Transformator de Retea 115V - 21.7A - 2500VA Toroidal TST2500W115V
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Rezistenta 25W    18R Bobinata in Carcasa Metal Rezistenta 25W 18R Bobinata in Carcasa Metal