Releu 24V FTRH1CA024V Etans de Cablaj - Pini Revers Releu 24V FTRH1CA024V Etans de Cablaj - Pini Revers
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Cutie Compartimentata 460x170x90mm 10996/GB Cutie Compartimentata 460x170x90mm 10996/GB
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Disc polizare  230 x 6.0mm pentru Metal - Proline 44423 Disc polizare 230 x 6.0mm pentru Metal - Proline 44423
Cleste taietor lateral 180mm Sfic Cr-V Proline 28711 Cleste taietor lateral 180mm Sfic Cr-V Proline 28711
Carcasa Neagra din Polimer BOX487 - 89x250x148mm Carcasa Neagra din Polimer BOX487 - 89x250x148mm
Condensator electrolitic 10000uF - 100V - cu Suruburi Condensator electrolitic 10000uF - 100V - cu Suruburi
Carcasa Neagra din Polimer BOX456 - 71x189x199mm Carcasa Neagra din Polimer BOX456 - 71x189x199mm
Cablu Mini DisplayPort Tata - HDMI Tata  3m DP0868 Cablu Mini DisplayPort Tata - HDMI Tata 3m DP0868
Siguranta Termica 240 *C 15A TZD240-15A Siguranta Termica 240 *C 15A TZD240-15A
Cablu Spiralat  2x0.75mmp 4m/1m 300V CABS2075C Cablu Spiralat 2x0.75mmp 4m/1m 300V CABS2075C
Fir Motocoasa  1.6mm x15m CF35002 Fir Motocoasa 1.6mm x15m CF35002
Cleste taietor lateral 160mm Sfic Proline 28710 Cleste taietor lateral 160mm Sfic Proline 28710
Releu  24V  80A AM324CF Rayex pentru Camioane Releu 24V 80A AM324CF Rayex pentru Camioane
Cheie Fixa 17x19mm Cr-Va Proline HD 34019 Cheie Fixa 17x19mm Cr-Va Proline HD 34019
Disc circular  315mm pentru Lemn, cu  80 dinti - Proline 84831 Disc circular 315mm pentru Lemn, cu 80 dinti - Proline 84831
Cutie Transparenta Semimata din Polimer BOX138 - 46x66x25mm Cutie Transparenta Semimata din Polimer BOX138 - 46x66x25mm
Bec Auto 12V BX8.4D 2W cu Soclu Osram Bec Auto 12V BX8.4D 2W cu Soclu Osram
Reflector LED 230V 30W Alb Rece REFL00301 Reflector LED 230V 30W Alb Rece REFL00301
Freza Disc Taiere 16mm PGM5415/TM Freza Disc Taiere 16mm PGM5415/TM
Controler Banda LED RGB cu Telecomanda LED-TOUCH Controler Banda LED RGB cu Telecomanda LED-TOUCH
MJF18004 - Tranzistor NPN 1000-450V 5A 35W MJF18004 - Tranzistor NPN 1000-450V 5A 35W
Acumulator Plumb Gel 12V - 20Ah ViPow Acumulator Plumb Gel 12V - 20Ah ViPow
Condensator 470nF - 275V MKP clasa X2 RM22.5mm Condensator 470nF - 275V MKP clasa X2 RM22.5mm
Set Chei Inelare Cotite 6 - 22mm Mega 36008H - set 8 bucati Set Chei Inelare Cotite 6 - 22mm Mega 36008H - set 8 bucati
set
Disc Abraziv Lamelar 115mm Gr.120 Proline 44804 Disc Abraziv Lamelar 115mm Gr.120 Proline 44804
Adaptor HDMI Tata - HDMI Mama la 90* HDMI-ADP1 Adaptor HDMI Tata - HDMI Mama la 90* HDMI-ADP1
Nivela din Profil Usor 2 Bule -  600mm Mega 15036 Nivela din Profil Usor 2 Bule - 600mm Mega 15036
Condensator electrolitic  3300uF -  10V - set 10 bucati Condensator electrolitic 3300uF - 10V - set 10 bucati
set
Soclu DIL-S 52 Pini pas 1.78mm SKTS52 Soclu DIL-S 52 Pini pas 1.78mm SKTS52
Popnituri  4.8x18mm din Aluminiu Mega - Set 50 bucati Popnituri 4.8x18mm din Aluminiu Mega - Set 50 bucati
Set  3 Perii Sarma pentru Curatare 10125-01/GB Set 3 Perii Sarma pentru Curatare 10125-01/GB
Baterii Auditive ZA13 EXTRA set 6 bucati Rayovac Baterii Auditive ZA13 EXTRA set 6 bucati Rayovac
Mufa Tata IDC 10 Pini de placa - set 20 bucati Mufa Tata IDC 10 Pini de placa - set 20 bucati
Varnis Termorezistent din Materiale Compozite  3mm 550*C VTX55003 - tronson 10m Varnis Termorezistent din Materiale Compozite 3mm 550*C VTX55003 - tronson 10m
Releu  24V Omron G2R2SN pentru Soclu Releu 24V Omron G2R2SN pentru Soclu
Baterie 12V 23A V23A Varta Bulk Baterie 12V 23A V23A Varta Bulk
Disc Abraziv Lamelar 115mm Gr. 40 Proline 44801 Disc Abraziv Lamelar 115mm Gr. 40 Proline 44801