Tiristor Industrial  100A 1600V cu Surub M12 T5110016 Tiristor Industrial 100A 1600V cu Surub M12 T5110016
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Burghiu 24 x 800mm SDS Plus pentru Beton, Granit - Proline 92480 Burghiu 24 x 800mm SDS Plus pentru Beton, Granit - Proline 92480