Tub Copex Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica Diametru Interior   6.6mm Rola 50m Poliamida Neagra KPX6.6/50BK Tub Copex Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica Diametru Interior 6.6mm Rola 50m Poliamida Neagra KPX6.6/50BK
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Cablu Electric Litat 0.35mmp Cupru cu PVC ROZ 300Vac Diametru Exterior 1.4mm MYF-0.35-PK - la Rola 200m Cablu Electric Litat 0.35mmp Cupru cu PVC ROZ 300Vac Diametru Exterior 1.4mm MYF-0.35-PK - la Rola 200m
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv 115mm - 34mm / 1m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv 115mm - 34mm / 1m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa
Releu Contactor Static SSR  75A 660Vca Monofazat cu ZCD pe Radiator si Montare pe Sina DIN RSR7260D75HDIN Releu Contactor Static SSR 75A 660Vca Monofazat cu ZCD pe Radiator si Montare pe Sina DIN RSR7260D75HDIN
Papuc Mama Neizolat Plat 6.3mm la 90* pentru fir 0.5-1.0mmp - M61HZ2 - set 20buc - pentru Fier de Calcat si Electrocasnice Papuc Mama Neizolat Plat 6.3mm la 90* pentru fir 0.5-1.0mmp - M61HZ2 - set 20buc - pentru Fier de Calcat si Electrocasnice
set
Tub Varnis Termorezistent din Fibra de Sticla si Silicon 30mm 250*C Rosu-Caramiziu SCS44K300- 5 - rola  5m Tub Varnis Termorezistent din Fibra de Sticla si Silicon 30mm 250*C Rosu-Caramiziu SCS44K300- 5 - rola 5m
set
Cablu Electric Litat 0.35mmp Cupru cu PVC NEGRU 300Vac Diametru Exterior 2.4mm MYF-0.35-BLK - la Rola 500m Cablu Electric Litat 0.35mmp Cupru cu PVC NEGRU 300Vac Diametru Exterior 2.4mm MYF-0.35-BLK - la Rola 500m
Buton fara retinere Antivandal D19 V1910PFE24RED cu LED Rosu la 12V - 24V pentru LIFT Buton fara retinere Antivandal D19 V1910PFE24RED cu LED Rosu la 12V - 24V pentru LIFT
Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv  33mm - 5.5mm / 1.2m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv 33mm - 5.5mm / 1.2m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa
Cablu Termorezistent +180*C/-60*C  1x4.0mm2 Cupru Multifilar Izolat cu Silicon/ Fibra de Sticla Alb 500V CTF18040 - la Rola 5m Cablu Termorezistent +180*C/-60*C 1x4.0mm2 Cupru Multifilar Izolat cu Silicon/ Fibra de Sticla Alb 500V CTF18040 - la Rola 5m
Disc debitare  230 x 3.0mm pentru Otel, Inox si Fonta Klingspor A24R Supra 13464 - KS45439A Disc debitare 230 x 3.0mm pentru Otel, Inox si Fonta Klingspor A24R Supra 13464 - KS45439A
Tresa banda de masa impamantare din Cupru Stanat cu Izolatie 10mmp curent 75A lungime 300mm cu orificii 7mm Tresa banda de masa impamantare din Cupru Stanat cu Izolatie 10mmp curent 75A lungime 300mm cu orificii 7mm
Papuc Auto Mama Neizolat Argintiu din OTEL NICHELAT Plat 6.3mm pentru fir 1.0-2.5mmp - M64121 - set 100buc Papuc Auto Mama Neizolat Argintiu din OTEL NICHELAT Plat 6.3mm pentru fir 1.0-2.5mmp - M64121 - set 100buc