Alimentator la priza cu mufa de Bricheta 12V - 10A - 120W pentru Lada Frigorifica Auto si Statie CB AL12120/TR Alimentator la priza cu mufa de Bricheta 12V - 10A - 120W pentru Lada Frigorifica Auto si Statie CB AL12120/TR