Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Papuc Mama Neizolat Plat 6.3mm din OTEL pentru fir 0.5-1.5mmp M60HT15 pentru Temperaturi Inalte - set 10buc Papuc Mama Neizolat Plat 6.3mm din OTEL pentru fir 0.5-1.5mmp M60HT15 pentru Temperaturi Inalte - set 10buc
Cantitate:
set
Pret unitar:
Total:
Șterge !
buc
Tub Copex Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica Diametru Interior  9mm Rola 100m Poliamida Neagra KPX9/100BK Tub Copex Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica Diametru Interior 9mm Rola 100m Poliamida Neagra KPX9/100BK
set
Testere Cabluri Aparat Masura 120cm TST1200 Profesionale cu Banane 4mm Sonde si Crocodili Testere Cabluri Aparat Masura 120cm TST1200 Profesionale cu Banane 4mm Sonde si Crocodili
Comutator Auto Rocker 12V - 24V - 28V R20 cu 2 Pozitii 3 pini Negru cu LED Albastru B8W2BLU - cu protectie la apa Comutator Auto Rocker 12V - 24V - 28V R20 cu 2 Pozitii 3 pini Negru cu LED Albastru B8W2BLU - cu protectie la apa
Papuc Mama + Tata Plat 6.3mm SemiIzolat Galben pentru fir 4-6mmp M68ZY - set  10 bucati Papuc Mama + Tata Plat 6.3mm SemiIzolat Galben pentru fir 4-6mmp M68ZY - set 10 bucati
Siguranta PAL Tata  50A / 32V Rosie, terminale la 90*, pt. autovehicule japoneze JapFuse-M62 Siguranta PAL Tata 50A / 32V Rosie, terminale la 90*, pt. autovehicule japoneze JapFuse-M62
Comutator Rocker R20 Monopolar 2 Pozitii 3 pini Protectie la Apa IP54 cu Neon VERDE 6A-250V RV7300 Comutator Rocker R20 Monopolar 2 Pozitii 3 pini Protectie la Apa IP54 cu Neon VERDE 6A-250V RV7300
Papuc Auto Mama Izolat Partial Rosu din Cupru Stanat Plat 2.8mm Ninigi pentru fir 0.5-1.0mmp - M25R - set 100buc Papuc Auto Mama Izolat Partial Rosu din Cupru Stanat Plat 2.8mm Ninigi pentru fir 0.5-1.0mmp - M25R - set 100buc