Pini Terminali de Cablu din Cupru Stanat Izolati pentru cabluri Auto 120mmp 27mm TCS120-27 Pini Terminali de Cablu din Cupru Stanat Izolati pentru cabluri Auto 120mmp 27mm TCS120-27
Cantitate:
buc
Șterge !
Acumulator Litiu - Polimer Li-Po 3.7V   270mAh 27x45x4mm cu Cablu si Mufa Acumulator Litiu - Polimer Li-Po 3.7V 270mAh 27x45x4mm cu Cablu si Mufa