Condensator  4.7uF - 275Vac MY clasa X2 RM37.5mm WXPD475K01 Condensator 4.7uF - 275Vac MY clasa X2 RM37.5mm WXPD475K01
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Burghiu 10 x 800mm SDS Plus S4 pentru Beton, Granit - Proline 71080 Burghiu 10 x 800mm SDS Plus S4 pentru Beton, Granit - Proline 71080