Dioda Stabilizatoare Zener  20V 1.3W BZX85C20 - Set 10 bucati Dioda Stabilizatoare Zener 20V 1.3W BZX85C20 - Set 10 bucati
Cantitate:
set
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Rezistente      5W-0.39R - set 10 bucati Rezistente 5W-0.39R - set 10 bucati