Releu Contactor Static SSR  75A 280Vca Monofazat cu ZCD pe Radiator si Montare pe Sina DIN RSR7224D75HDIN Releu Contactor Static SSR 75A 280Vca Monofazat cu ZCD pe Radiator si Montare pe Sina DIN RSR7224D75HDIN
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Bloc Trifazat condensatori 30kVAR 164uF in Triunghi 440Vac 40A 50Hz 120x290mm pentru Ajustarea Factorului de Putere Bloc Trifazat condensatori 30kVAR 164uF in Triunghi 440Vac 40A 50Hz 120x290mm pentru Ajustarea Factorului de Putere