Papuc Auto Mama Neizolat Autoblocant din Bronz-Fosfor Stanat Otelit 9.5mm pentru fir 3-6mmp - M95ATBL06 - set 10buc Papuc Auto Mama Neizolat Autoblocant din Bronz-Fosfor Stanat Otelit 9.5mm pentru fir 3-6mmp - M95ATBL06 - set 10buc
Cantitate:
set
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Buton fara retinere Antivandal D19 V1910PFE24REGR cu Dual LED Rosu-Verde la 24V pentru Spalatorie Auto si Ascensor Buton fara retinere Antivandal D19 V1910PFE24REGR cu Dual LED Rosu-Verde la 24V pentru Spalatorie Auto si Ascensor
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv  40mm - 13mm / 1.2m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv 40mm - 13mm / 1.2m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa
buc
Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv  32mm - 8mm / 1m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv 32mm - 8mm / 1m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa
Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv  95mm - 31mm / 1m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv 95mm - 31mm / 1m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa
set
Sonda de temperatura tip Termistor NTC 10K Carcasa Cilindrica 5x20mm din Polimer cu cablu 1.5m IP68 pentru Frigider, Centrala Termica si Aer Conditionat TT10KC31D Sonda de temperatura tip Termistor NTC 10K Carcasa Cilindrica 5x20mm din Polimer cu cablu 1.5m IP68 pentru Frigider, Centrala Termica si Aer Conditionat TT10KC31D
Cablu Electric Litat 0.35mmp Cupru cu PVC GALBEN-VERDE 300Vac Diametru Exterior 1.4mm MYF-0.35-YELGR - la Rola 200m Cablu Electric Litat 0.35mmp Cupru cu PVC GALBEN-VERDE 300Vac Diametru Exterior 1.4mm MYF-0.35-YELGR - la Rola 200m
Tub Varnis Termorezistent din Fibra de Sticla si Silicon  6 mm 250*C Rosu-Caramiziu SCS44K060-10 - rola 10m Tub Varnis Termorezistent din Fibra de Sticla si Silicon 6 mm 250*C Rosu-Caramiziu SCS44K060-10 - rola 10m
Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv  68mm - 20mm / 1m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa Tub Termocontractabil cu GEL Adeziv 68mm - 20mm / 1m NEGRU pentru Izolare Etansa a Cablurilor Electrice Auto si Protectie la Apa