Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu mufa DF32 PLCMRJ3/DF32 pentru PLC controler Mitsubishi MelServo MR-J3 Baterie Litiu 3.6V AA R6 cu mufa DF32 PLCMRJ3/DF32 pentru PLC controler Mitsubishi MelServo MR-J3
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Siguranta PAL Tata  50A / 32V Rosie, terminale la 90*, pt. autovehicule japoneze JapFuse-M48 Siguranta PAL Tata 50A / 32V Rosie, terminale la 90*, pt. autovehicule japoneze JapFuse-M48