Condensator  5.6uF - 400V PPE pentru Filtre Boxe Audio 565JHIFRD Condensator 5.6uF - 400V PPE pentru Filtre Boxe Audio 565JHIFRD
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Burghiu  4 mm HSS-TiN 135* pentru Metal - Proline 77840 Burghiu 4 mm HSS-TiN 135* pentru Metal - Proline 77840
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Condensator electrolitic 10000uF - 100V - 35x80mm - pentru Amplificatoare de Putere Condensator electrolitic 10000uF - 100V - 35x80mm - pentru Amplificatoare de Putere
Burghiu 22 x 800mm SDS Plus S4 pentru Beton, Granit - Proline 72280 Burghiu 22 x 800mm SDS Plus S4 pentru Beton, Granit - Proline 72280