Pini Terminali de Cablu Neizolati pentru 16mm2 lungi de 18mm TCSN016-18 Set 10 bucati Pini Terminali de Cablu Neizolati pentru 16mm2 lungi de 18mm TCSN016-18 Set 10 bucati
Cantitate:
set
Șterge !
Varf Letcon pentru Statie de Lipit Gordak Hakko BEST 900MTI Conic Ascutit 0.2mm Varf Letcon pentru Statie de Lipit Gordak Hakko BEST 900MTI Conic Ascutit 0.2mm
Cantitate:
buc
Șterge !
Cheie Tubulara 13mm cu Maner si Tija Lunga 190mm Poland 29067 Cheie Tubulara 13mm cu Maner si Tija Lunga 190mm Poland 29067