Pini Terminali de Cablu Neizolati pentru 25mm2 lungi de 15mm TCSN025-15 Set 10 bucati Pini Terminali de Cablu Neizolati pentru 25mm2 lungi de 15mm TCSN025-15 Set 10 bucati
Cantitate:
set
Șterge !
Alimentator 24V  1.7A  40W Ajustabil 24V - 30V Model DINMDR4024 Electronic cu Prindere pe Sina DIN Alimentator 24V 1.7A 40W Ajustabil 24V - 30V Model DINMDR4024 Electronic cu Prindere pe Sina DIN
Cantitate:
buc
Șterge !
Difuzor  50mm 2.4W 4ohm DIF50x10.5-4R cu Ecran Magnetic pentru Statie CB PMR Detector Radar Difuzor 50mm 2.4W 4ohm DIF50x10.5-4R cu Ecran Magnetic pentru Statie CB PMR Detector Radar