Ventilator  12V  92x92x38 mm  8.5W 180mch 2Fire Rulment PMD1209PMB cu Flux Foarte Mare de Aer Ventilator 12V 92x92x38 mm 8.5W 180mch 2Fire Rulment PMD1209PMB cu Flux Foarte Mare de Aer
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Tub Varnis Silicon  1.5mm ROSU - Rola 200m - pentru Transformatoare si Motoare Electrice SSY015RED Tub Varnis Silicon 1.5mm ROSU - Rola 200m - pentru Transformatoare si Motoare Electrice SSY015RED
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Condensator Pornire Motor Electric 50uF 450V Papuci Surub 50x109mm CP050PSMV Condensator Pornire Motor Electric 50uF 450V Papuci Surub 50x109mm CP050PSMV
Buton Fara Retinere D24 cu Soclu si Bec LED 12V-24V VAQ91024YE Galben Buton Fara Retinere D24 cu Soclu si Bec LED 12V-24V VAQ91024YE Galben
Limitator Cursa 50mm cu Tija Metalica 22mm prindere pe filet M10 6A-250Vac MKV11D09/PZ Limitator Cursa 50mm cu Tija Metalica 22mm prindere pe filet M10 6A-250Vac MKV11D09/PZ
Limitator Cursa 50mm cu Palpator 36mm si Rola Metalica Longitudinala 4A-250V Z15GW1308 Limitator Cursa 50mm cu Palpator 36mm si Rola Metalica Longitudinala 4A-250V Z15GW1308
set
Disc taiere diamantat  350mm Segmentat Laser, pentru Marmura, Granit, Piatra, Beton dur, Caramida - Proline 89375 Disc taiere diamantat 350mm Segmentat Laser, pentru Marmura, Granit, Piatra, Beton dur, Caramida - Proline 89375
Papuc Mama Izolat  Rosu Plat 4.8mm Ninigi pentru fir 0.5-1.0mmp - M48R - set 10 buc Papuc Mama Izolat Rosu Plat 4.8mm Ninigi pentru fir 0.5-1.0mmp - M48R - set 10 buc
set
Bride Plastic  100 x 2.5 mm 8Kgf NEGRE Rezistente UV pentru Etichetare Marcare Sigilare Organizare Ancorare Cabluri - 1.000buc Bride Plastic 100 x 2.5 mm 8Kgf NEGRE Rezistente UV pentru Etichetare Marcare Sigilare Organizare Ancorare Cabluri - 1.000buc
Papuc Auto Mama Izolat Partial Albastru din Cupru Stanat Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 1.5-2.5mmp - M65B - set 10 buc Papuc Auto Mama Izolat Partial Albastru din Cupru Stanat Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 1.5-2.5mmp - M65B - set 10 buc
Condensator Pornire Motor Electric 8uF 450V 2Fire 35x62mm pentru Poarta Automata Electrica Condensator Pornire Motor Electric 8uF 450V 2Fire 35x62mm pentru Poarta Automata Electrica
Radiator Tranzistori Triace si Surse din Aluminiu RAD092 42x25x25mm Negru Radiator Tranzistori Triace si Surse din Aluminiu RAD092 42x25x25mm Negru
Papuc Mama SemiIzolat  Rosu Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 0.5-1.0mmp - M65R - set 100buc Papuc Mama SemiIzolat Rosu Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 0.5-1.0mmp - M65R - set 100buc