Condensator Pornire Motor Electric 12uF 450V Fire Surub 35x68mm CP012FSMV Condensator Pornire Motor Electric 12uF 450V Fire Surub 35x68mm CP012FSMV
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Bride Plastic  650 x 4.8 mm Albe 200buc pentru Etichetare Marcare Sigilare Organizare Cabluri Bride Plastic 650 x 4.8 mm Albe 200buc pentru Etichetare Marcare Sigilare Organizare Cabluri