Condensator Pornire Motor Electric 15uF 450V Papuci 38x71mm CP015PMV Condensator Pornire Motor Electric 15uF 450V Papuci 38x71mm CP015PMV
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Sarma de Bobinaj Cupru Emailat Diametru  1.18mm pe Rola 1000gr - 102m - DUBLU EMAILATA Sarma de Bobinaj Cupru Emailat Diametru 1.18mm pe Rola 1000gr - 102m - DUBLU EMAILATA