Tub Copex Termorezistent Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica AUTO Interior 17mm Rola 50m KPXT17/50 Tub Copex Termorezistent Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica AUTO Interior 17mm Rola 50m KPXT17/50
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Acumulator Litiu - Polimer Li-Po 3.7V  1600mAh 40x50x7mm cu Cablu si Mufa Acumulator Litiu - Polimer Li-Po 3.7V 1600mAh 40x50x7mm cu Cablu si Mufa