Releu  24V G5NB1AE24DC Omron pentru Centrale Termice Releu 24V G5NB1AE24DC Omron pentru Centrale Termice
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Burghiu  7.1mm HSS 118* pentru Metal - Proline 76071 - set 10 bucati Burghiu 7.1mm HSS 118* pentru Metal - Proline 76071 - set 10 bucati
Cantitate:
set
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Carcasa Neagra din Polimer BOX518 - 78x219x221mm Carcasa Neagra din Polimer BOX518 - 78x219x221mm
buc
Tub Termocontractabil   9.5mm contractie 2:1 Alb 1m Tub Termocontractabil 9.5mm contractie 2:1 Alb 1m
Bit Tubular 18mm Dublu-Hexagonal 77mm 1/2" Proline 18635 Bit Tubular 18mm Dublu-Hexagonal 77mm 1/2" Proline 18635
Siguranta Auto Lamelara Mini AMFM  7.5A set 10 buc Siguranta Auto Lamelara Mini AMFM 7.5A set 10 buc
set
Patent cu Varf Indoit si Maner Soft Touch 160mm Proline 28721 Patent cu Varf Indoit si Maner Soft Touch 160mm Proline 28721
Termometru  Electronic Alimentar cu sonda de inox 150mm -50 ... +300grade AG254B Termometru Electronic Alimentar cu sonda de inox 150mm -50 ... +300grade AG254B
Adaptor Soclu pentru Xenon H7 BS31/GB Adaptor Soclu pentru Xenon H7 BS31/GB
Bit Tubular 35mm Hexagonal de Impact 90mm 3/4" Proline 18985 Bit Tubular 35mm Hexagonal de Impact 90mm 3/4" Proline 18985
Nivela HD din Profil Rigid cu 2 Bule  600mm Proline 15923 Nivela HD din Profil Rigid cu 2 Bule 600mm Proline 15923
Burghiu  4 mm HSS 135* Dublu pentru Metal - Proline 78640 Burghiu 4 mm HSS 135* Dublu pentru Metal - Proline 78640
Nivela HD din Profil Rigid cu 2 Bule  800mm Proline 15924 Nivela HD din Profil Rigid cu 2 Bule 800mm Proline 15924
Maner Articulat 1/4" 150mm Proline 18164 Maner Articulat 1/4" 150mm Proline 18164
Carcasa Neagra din Polimer BOX386 - 59x138x189mm Carcasa Neagra din Polimer BOX386 - 59x138x189mm
BUT11AF - Tranzistor NPN 1000V 5A 20W Izolat BUT11AF - Tranzistor NPN 1000V 5A 20W Izolat
Bec LED  T37 E27  8W 230V Alb Neutru SKU145 Bec LED T37 E27 8W 230V Alb Neutru SKU145
Bit Tubular 24mm Hexagonal de Impact 43mm 1/2" Proline 18424 Bit Tubular 24mm Hexagonal de Impact 43mm 1/2" Proline 18424
Patent Conic cu Maner Rigid 160mm Proline 28770 Patent Conic cu Maner Rigid 160mm Proline 28770
Cheie Fixa 10x11mm Cr-Va Proline HD 34010 Cheie Fixa 10x11mm Cr-Va Proline HD 34010
Ventilator  12V 120x120x38 mm 1.9W 127mch 2Fire Rulment EEC0381B3 Ventilator 12V 120x120x38 mm 1.9W 127mch 2Fire Rulment EEC0381B3
Difuzoare 6 inch Peiying PY1610C 80W 4ohm Auto - Set 2 bucati Difuzoare 6 inch Peiying PY1610C 80W 4ohm Auto - Set 2 bucati
Termometru digital fara contact UT300R Termometru digital fara contact UT300R
Bit Tubular 12mm Hexagonal de Impact 78mm 1/2" Proline 18442 Bit Tubular 12mm Hexagonal de Impact 78mm 1/2" Proline 18442
Nivela HD din Profil Rigid cu 2 Bule 1500mm Proline 15927 Nivela HD din Profil Rigid cu 2 Bule 1500mm Proline 15927
Popnituri  4.8x 8mm din Aluminiu Mega - Set 50 bucati Popnituri 4.8x 8mm din Aluminiu Mega - Set 50 bucati
Rezistenta Semireglabila Verticala   500K Raster 5x2.5mm RKT6H500K Rezistenta Semireglabila Verticala 500K Raster 5x2.5mm RKT6H500K
Rezistenta 25W    68R Bobinata in Carcasa Metal AX25WR68R Rezistenta 25W 68R Bobinata in Carcasa Metal AX25WR68R
Cablu USB 2.0 A Tata - A Mama 15m Prelungitor Extender Activ USBE7315 Cablu USB 2.0 A Tata - A Mama 15m Prelungitor Extender Activ USBE7315
Siguranta Auto Lamelara Mini AMFM  3A set 10 buc Siguranta Auto Lamelara Mini AMFM 3A set 10 buc
Termostat AM04085 85*C NC 2.5A 250Vac Bimetalic Termostat AM04085 85*C NC 2.5A 250Vac Bimetalic
Releu 12V G5NB1AE12DC Omron pentru Centrale Termice Releu 12V G5NB1AE12DC Omron pentru Centrale Termice
Grilaj Metalic pentru Ventilator  92x92mm FG92AG Grilaj Metalic pentru Ventilator 92x92mm FG92AG