Condensator  6.8uF -  300Vac clasa X2 RM37.5m WXPC685M Condensator 6.8uF - 300Vac clasa X2 RM37.5m WXPC685M
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Set Carote Lemn si Rigips Otelite 26-63mm/ 25mm Mega 26404 - set 9 bucati Set Carote Lemn si Rigips Otelite 26-63mm/ 25mm Mega 26404 - set 9 bucati