Condensator  6.8uF - 250V Mylar MKP cu terminale axiale pentru Filtre Boxe Audio JFX6.8U250 Condensator 6.8uF - 250V Mylar MKP cu terminale axiale pentru Filtre Boxe Audio JFX6.8U250
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Papuc Auto Mama Izolat Partial Rosu din Cupru Stanat Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 0.5-1.0mmp - M65R - set 10 buc Papuc Auto Mama Izolat Partial Rosu din Cupru Stanat Plat 6.4mm Ninigi pentru fir 0.5-1.0mmp - M65R - set 10 buc