Alimentator 24V  4.2A 100W Ajustabil 24V - 29V Model DINDR10024 Electronic cu Prindere pe Sina DIN Alimentator 24V 4.2A 100W Ajustabil 24V - 29V Model DINDR10024 Electronic cu Prindere pe Sina DIN