Alimentator 24V 10A 240W Ajustabil 24V - 28V Model DINDRP24024 Electronic cu Prindere pe Sina DIN Alimentator 24V 10A 240W Ajustabil 24V - 28V Model DINDRP24024 Electronic cu Prindere pe Sina DIN