Alimentator 48V  5 A 240W Ajustabil 48V - 53V Model DINDRP24048 Electronic cu Prindere pe Sina DIN Alimentator 48V 5 A 240W Ajustabil 48V - 53V Model DINDRP24048 Electronic cu Prindere pe Sina DIN