Alimentator 48V 10A 480W Ajustabil 48V - 53V Model DINDRP48048 Electronic cu Prindere pe Sina DIN Alimentator 48V 10A 480W Ajustabil 48V - 53V Model DINDRP48048 Electronic cu Prindere pe Sina DIN