Releu 24V SLA24VDCSLA - 30A - pentru Aparat de Sudura Releu 24V SLA24VDCSLA - 30A - pentru Aparat de Sudura
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Soclu DIL ZIF 14 Pini pas 2,54mm Slim ZIF14S Soclu DIL ZIF 14 Pini pas 2,54mm Slim ZIF14S