Pini Terminali de Cablu Izolati pentru 10mmp lungi de 12mm TCS010-12 Set 10 buc Pini Terminali de Cablu Izolati pentru 10mmp lungi de 12mm TCS010-12 Set 10 buc
Cantitate:
set
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Burghiu  4.8mm x 132mm HSS 135* Lung pentru Metal - Proline 77448 - set 10 bucati Burghiu 4.8mm x 132mm HSS 135* Lung pentru Metal - Proline 77448 - set 10 bucati