Limitator Cursa 28mm 26A - 250Vac de curent mare V15T26CZ300K Honeywell pentru incalzitoare de apa Instant, control industrial si automate de vanzare Limitator Cursa 28mm 26A - 250Vac de curent mare V15T26CZ300K Honeywell pentru incalzitoare de apa Instant, control industrial si automate de vanzare