Releu 24V SLAS124DC24 - contacte 30A / 240Vac - 4Pini pentru Aparat Sudura si Invertor Releu 24V SLAS124DC24 - contacte 30A / 240Vac - 4Pini pentru Aparat Sudura si Invertor