Releu  12V 250A EL250BV500M122 de Putere pentru alimentari Auto de Forta Releu 12V 250A EL250BV500M122 de Putere pentru alimentari Auto de Forta
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Mufa Mama IDC 10 Pini pentru sertizare pe cablu banda 1.27mm MC10IDC - set 20 bucati Mufa Mama IDC 10 Pini pentru sertizare pe cablu banda 1.27mm MC10IDC - set 20 bucati
Cantitate:
set
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Releu  12V 350A EC350750MFL de Putere pentru alimentari Auto de Forta Releu 12V 350A EC350750MFL de Putere pentru alimentari Auto de Forta
buc
Tub Termocontractabil  9.5mm - 4.7mm / 1m ALBASTRU pentru Izolare Cabluri Electrice Auto Tub Termocontractabil 9.5mm - 4.7mm / 1m ALBASTRU pentru Izolare Cabluri Electrice Auto