Tub Copex Termorezistent Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica AUTO Interior  6.6mm Rola 50m KPXT6.6/50 Tub Copex Termorezistent Protectie Cabluri Fire Instalatie Electrica AUTO Interior 6.6mm Rola 50m KPXT6.6/50
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Condensator electrolitic  1000uF -400V - 35x50mm - pentru transformator de sudura, aparat de sudura si invertor Condensator electrolitic 1000uF -400V - 35x50mm - pentru transformator de sudura, aparat de sudura si invertor